Chciałbyś efektywniej zarządzać swoim przedsiębiorstwem, wykorzystując niezawodne systemy operacyjne? Szukasz funkcjonalnych, uniwersalnych rozwiązań, które ułatwią Ci kontrolę wielu obszarów biznesu? Profesjonalne oprogramowanie ERP dla firm wdrażane przez działające w Poznaniu IT VERSO to narzędzie, które da Ci wszystko, czego potrzebujesz. Poznaj naszą ofertę i rozpocznij współpracę!

Oprogramowanie dla firm

Kompleksowe zarządzanie firmą przy pomocy zaledwie jednego, profesjonalnego systemu informatycznego – choć brzmi to jak marzenie, dzięki ERP jest możliwe. Rozwiązanie to pozwala na kontrolę zasobów w wielu obszarach działania przedsiębiorstwa. Co jest największą zaletą tego narzędzia? Uniwersalność – oprogramowanie tego typu można dopasować do potrzeb m.in. podmiotów gospodarczych z branży:

 • produkcyjnej,
 • finansowej,
 • handlowej,
 • księgowej,
 • zaopatrzeniowej,
 • transportowej,
 • budowlanej.

Zajmiemy się wdrożeniem i konfiguracją systemu ERP – zapraszamy do kontaktu!

Systemy informatyczne – dostosowane do Twoich potrzeb

Wysoka elastyczność ERP, pozwala na dostosowanie go do potrzeb każdego biznesu. Oprogramowanie dla przedsiębiorstw, które wdraża nasza firma z Poznania, usprawnia wewnętrzny przepływ informacji pomiędzy wszystkimi użytkownikami systemu informatycznego. Jest to możliwe dlatego, że oferowane przez nas narzędzia pracują na jednej, scentralizowanej bazie danych. Wszystkie wprowadzane w niej zmiany są widoczne w czasie rzeczywistym. Ułatwia to pracę, przyczyniając się do zwiększenia jej wydajności i tym samym podniesienia jakości obsługi klientów.

Wygodne i funkcjonalne oprogramowanie dla firm

Kolejnym ważnym atutem oprogramowania dla firm, którym jest oferowany przez mieszczące się w Poznaniu IT VERSO system ERP, jest jego elastyczność. Narzędzie to równie dobrze sprawdza się zarówno w mikro przedsiębiorstwach np. jednoosobowych biznesach, jak i ogromnych zakładach, zatrudniających setki pracowników. Proponujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne, które ułatwiają dostęp do informacji, pozwalają na wygodne zarządzanie danymi wprowadzonymi do bazy oraz ich odpowiednią ochronę. Już dziś sięgnij po ERP – zaoszczędzisz dzięki niemu zarówno pieniądze, jak i czas, który pracownicy Twojej firmy będą mogli przeznaczyć na realizację innych, ważniejszych zadań.

Oprogramowanie ERP pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele

Dynamiczny rozwój świata technologii informatycznych sprawia, że nawet najbardziej innowacyjne oprogramowanie dla firm ERP, takie jak narzędzie oferowane przez IT VERSO musi być z czasem aktualizowane. Stała kontrola nad systemem pozwala na utrzymanie jego wysokiej wydajności, jak i zapewnienie odpowiedniej ochrony gromadzonych w nim danych. Dlatego właśnie warto nawiązać z nami długoterminową współpracę. Usługi, które świadczymy, obejmują m.in. takie działania jak:

 • sprawowanie kompleksowej pieczy nad narzędziami IT,
 • natychmiastowe reagowanie na usterki i szybkie ich usuwanie,
 • uaktualnianie systemu i jego konfigurowanie zgodnie z oczekiwaniami Klienta,
 • tworzenie kopii zapasowych danych.

Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy zakres usługi i zaproponujemy rozwiązania informatyczne dopasowane do Twoich potrzeb.