Korzystasz w swoim przedsiębiorstwie z nowoczesnych systemów komputerowych? Zamiast zatrudniać do ich obsługi informatyków, rozpocznij współpracę z IT VERSO. Nasza firma informatyczna, świadczy kompleksowe usługi IT w ramach outsourcingu, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Działamy na obszarze Poznania, jego najbliższej okolicy, a także zdalnie w innych rejonach kraju. Zachęcamy do kontaktu zarówno osoby szukające doraźnej pomocy dobrego informatyka, jak i tych przedsiębiorców, którzy potrzebują stałego wsparcia w tym zakresie.

Outsourcing IT

Outsourcing IT, czyli wsparcie/obsługa informatyczna przedsiębiorstwa realizowana przez zewnętrzną firmę to doskonałe rozwiązanie zarówno dla dużych, jak i małych biznesów. Pozwala ono na korzystanie z profesjonalnych usług IT bez konieczności tworzenia i utrzymywania nowych stanowisk pracy. Co powinno charakteryzować podmiot zajmujący się ich świadczeniem? Szybka i profesjonalna obsługa, dostosowana do potrzeb Klienta. Posiadana przez pracowników IT VERSO szeroka, specjalistyczna wiedza, a także wieloletnie doświadczenie w branży sprawiają, że jesteśmy w stanie usprawnić funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa. Zajmiemy się optymalizacją środowiska IT wykorzystywanego w Twoim biznesie, dokonamy przeglądu sprzętu, zaktualizujemy systemy operacyjne, przeprowadzimy konserwację urządzeń i zapewnimy wsparcie techniczne (helpdesk).

Odkryj korzyści z outsourcingu IT

IT VERSO świadczy usługi informatyczne w ramach outsourcingu, dla firm z Poznania i nie tylko. Dzięki nam uzyskasz szereg korzyści, w tym m.in.:

  • otrzymasz stały dostęp do specjalistów IT, którzy zajmą się wieloma zadaniami, w tym takimi, jak instalacja systemów operacyjnych,
  • zredukujesz koszty prowadzenia biznesu,
  • poprawisz stabilność funkcjonowania oraz bezpieczeństwo wykorzystywanych systemów operacyjnych,
  • zyskasz wsparcie fachowców, którzy szybko zareagują na każdą awarię.

Oprogramowanie dla firm/ERP

Na zlecenie Klientów możemy również zaoferować usługę wdrożenia nowoczesnego systemu informatycznego ERP. Pozwala on na kompleksowe zarządzanie firmami działającymi w różnych gałęziach gospodarki. Dzięki jego modułowej budowie łatwo dopasować go i skonfigurować pod kątem indywidualnych potrzeb.

Naprawa komputerów Poznań

Jedną z usług firmy informatycznej IT VERSO jest także profesjonalna naprawa komputerów. Wiemy, że sprawny sprzęt jest gwarancją stabilnego funkcjonowania wielu biznesów. Dlatego szybko reagujemy na każde zgłoszenie o awarii i w możliwie najkrótszym czasie ją usuwamy. Dodatkowo możemy zaproponować rozwiązania, które przyczynią się do ograniczenia ryzyka ich wystąpienia w przyszłości.

Bezpieczeństwo IT

Wyciek poufnych, cennych lub wrażliwych danych spowodowany niedostatecznym poziomem zabezpieczeń systemu to jedno z największych zagrożeń, z jakim zmagają się, przedsiębiorcy. Zapewniamy wsparcie, również w tym zakresie. Po nawiązaniu współpracy diagnozujemy potencjalne zagrożenia i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, zwiększające bezpieczeństwo informatyczne. Oferujemy profesjonalne usługi IT z możliwością dojazdu do firm z Poznania i okolic, a do tego zdalne wsparcie dla przedsiębiorstw z innych rejonów Polski – zapraszamy do kontaktu.