Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Oferujemy profesjonalne rozwiązania dotyczące zabezpieczeń i ochrony komputerów oraz sieci informatycznych w każdej firmie. Zapewniamy kompleksowy zakres rozwiązań dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Nasza oferta opiera się na rozwiązaniach renomowanych producentów, wdrażamy sprawdzone rozwiązania z zakresu m.in. backup'u, archiwizacji, bezpiecznego Internetu, niezawodnego zasilania. Zapewniamy pełny zakres usług konsultingowych, projektowych i wdrożeniowych z tym związanych.
Zagrożenia wynikające z codziennej pracy w sieci niezbędne jest sprawdzone, profesjonalne rozwiązania antywirusowe. W naszej opercie posiadamy szeroka gama produktów ochronnych.
Dla naszych klientów oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania dla zapewnienia skutecznej ochrony cennych danych. Globalny dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT.

Produkty firmy ESET

logotype ESET NOD32 Antivirus 03ESET Smart SecuritySztandarowym produktam ESET jest wielokrotnie nagradzany
program ESET NOD32 Antivirus oraz ESET SMART SECURITY.
Produkty ESET dostępne są w ponad 180 krajach.
W Polsce korzysta z nich 3,5 mln użytkowników.

 

 

 

Produkty firmy G-Data

Rekomendowanym przez nas rozwiązaniem jest oferta firmy G-data, która chroni nie tylko przed wirusami, trojanami czy hakerskimi atakami, ale dzięki dodatkowym modułom jak Sejf zabezpiecza cenne dane na komputerze. Jesteśmy partnerem firmy G Data – producenta kompleksowego rozwiązania do ochrony stacji roboczych G Data Antywirus i G Data Endpoint Protection.


antywirus g-data

Co wyróżnia to oprogramowanie:

dwa silniki skanujące – technologia DoubleScan,
ochrona bankowości elektronicznej, ochrona poczty, tuning poprawiający
bezpieczeństwo systemu operacyjnego, automatyczne kopie zapasowe
wybranych danych lub całych partycji, sejf do szyfrowania poufnych danych,
bardzo niska, negocjowana cena przy wdrożeniach biznesowych.

 

W przypadku posiadanych licencji na inny program antywirusowy i chęci zmiany oprogramowania oferujemy atrakcyjne rabaty na w/w oprogramowanie.
Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia szczegółów oferty firmy Eset i G-Data.